Vilniaus sporto festivalis 2014 (Litexpo)

Ačiū  VŠĮ “Sveikas Miestas“ už pakvietimą prisijungti prie šio energingo dviejų dienų renginio! Vilniaus Sporto Festivalis vyko antrą kartą, buvo dar didesnis ir gausesnis nei pernai, kas itin džiugina, juk teisinga iniciatyva – privalo gyvuoti ir augti! O ką ten veikėme mes….

litexpo

Mes čia pat Litexpo 3 salėje plakėme ir visus norinčius vaišinome specialiai renginiui sukurtais dviem kokteiliais: proteininiu (pagrindas bertoletijų riešutai) ir energetiniu (pagrindas špinatai ir chlorela). Džiaugiamės matydami lankytojų šypsenas veide po pirmo kokteilio gurkšnio – skeptiškas požiūris į žalią marmalą stiklinėje kaip mat išgaruodavo :) O kur dar loterijos azartas! Visi paskanavę dviejų kokteilių, dalyvavo loterijoje – 3 laimingieji dabar turi mitybos programas. Ei, o kur atsiliepimai? :))

Pristatėme dvi mitybos programas: “7 dienų super detox mitybos programą“ ir “3 dienų super energetinę mitybosprogramą“. Pastaroji subalansuota būtent fiziškai aktyviems žmonėms, kad šie niekad nepritrūktų energijos ir tuo pačiu organizmą pamaitintų visais reikalingais mineralais ir vitaminais. Pirmą festivalio dieną vedžiau paskaitą tema “Gyvenimo džiaugsmo ir energijos raktas – pasirinktas gyvenimo būdas“, joje plačiau kalbėjau ir apie šias mitybos programas.

litexpoh

Festivalio metu vyko Savickas Classic turnyras, tad nors mes į turnyrą šiemet dar nepretendavome, bet Žydrūną į svečius vis tiek pasikvietėme ir  “3 dienų super energetinę mitybos programą“ išbandyti įsakėme :) Laukiam atsiliepimų dabar!

litexpo j

Buvo smagus, saulėtas savaitgalis – gera jį praleisti tarp aktyvių, besidominčių sportu, sveika gyvensena, besirūpinančių savimi žmonių! Norisi sugrįžti, tad iki kitų metų!

IKI  ;)

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s